EURODEAN - international movers

Новини

Євродин Інтернешнл Муверс представив Україну на міжнародній конференції у Вашингтоні
img_0147
img_0156

З 10 по 13 жовтня 2012 міжнародна асоціація IAM провела конференцію для представників мувінгової індустрії в столиці США, Вашингтон.
 Це була 50 ювілейна зустріч. А це значить, що вже протягом півстоліття з усього світу з’їжджаються професіонали, щоб знайти нових партнерів, роздобути потенційних клієнтів, заявити спільноті про нову компанію та зустріти старих друзів.
img_0166
img_0318

IAMovers.org це професійний веб-портал, завдяки якому користувачі можуть вибрати потенційного партнера, обговорити кращі ставки і домовитися про взаємовигідні умови. Ресурс дозволяє в лічені хвилини відібрати партнерів та відправити запит по декільком компаніям. Таким чином, для того, щоб колеги «по цеху» знали один одного не тільки по переписці, а й в обличчя, щорічно проводиться конференція від Асоціації IAMovers. Адже ніщо не може бути краще, ніж особиста зустріч і знайомство. Відправляючи Ваші особисті речі в іншу країну, передаючи їх в руки тих, кого ми знаємо особисто, ми отримуємо повну впевненість в тому, що вантаж буде доставлений в цілості й схоронності.
 
img_0374

Євродин Інтернешнл Муверс була єдиною українською компанією на конференції. Олексій Коцюрба операційний директор і Берестовська Анастасія менеджер з розвитку бізнесу протягом 4х днів познайомилися з більш ніж 150 новими партнерами і зустріли тих, з ким працюють вже не перший рік. Протягом всієї конференції учасники безперервно знайомилися, спілкувалися, обмінювалися подарунками. Євродин був не винятком і презентував усім, з ким вдалося поспілкуватися, сувеніри з України. Однозначно участь у такій глобальній конференції внесло свій внесок у розвиток компанії. Це дозволило нам ще раз нагадати і розповісти нашим партнерам про те, що на Україні є компанія, яка може і готова надавати якісний сервіс з перевезень, відповідаючи не тільки європейським, а й міжнародним стандартам

 

 

Євродін Інтернешнл Муверс є членом всесвітньої організації мувінгових компаній IAM
iam_print

початку 2008 року Євродін Інтернешнл Муверс стала членом всесвітньої організації мувінгових компаній IAM. Це було одне з перших українських підприємств, що вийшло на світовий майданчик, представляючи Україна і пропонуючи сервіс з організації міжнародних переїздів
 
Асоціація IAM консолідує «муверов» з усіх куточків світу і нараховує вже понад 2000 учасників. Така інформаційна мережа, що зосереджена на одному порталі, дозволяє оперативно знайти партнера, запросити тарифи у кількох компаній, вибрати для себе оптимальний варіант і задовольнити потреби клієнта.
 
Щорічно в жовтні IAM організовує з’їзди, запрошуючи всіх учасників на 4х денний захід. Це відмінна можливість познайомитися з колегами по цеху з різних країн, заявити про свою компанію за допомогою спонсорства і обмінятися досвідом.
 
Виступивши в 2009 році в ролі золотого спонсора, компанія Євродін залучила нових клієнтів і заручилася підтримкою закордонних партнерів. Формат виставки дозволив не тільки корисно провести час, а й отримати масу приємних вражень.

 

 

 

Компанія Євродін вступила в American Chamber of Commerce
 
074209o
У червні 2012 року Компанія Євродін стала членом American Chamber of Commerce. Асоціації, завданнями якої є репрезентація інтересів членів-компаній, об’єднання та надання майданчика для спілкування та обміну інформацією учасниками. За час свого існування АСС придбала прообраз одного з самих впливових міжнародних бізнес-співтовариств в Україну. На сьогоднішній день, АСС вважається авторитетним партнерам в питаннях економіки, інвестування та бізнесу.
 
American Chamber of Commerce була заснована в 1992 році послом США в Україну Романом Попадюком. Спочатку припускаючи такі завдання, як налагодження контактів з представниками міжнародного бізнесу в Україні та інформаційне забезпечення учасників. З часом організація обросла новими і більш глобальними місіями.
 
Членство в Асоціації дозволяє нам, команді Євродін, розповісти або нагадати ще раз про себе, як про компанію, яка спеціалізується на міжнародному переїзді. А відвідування засідань, семінарів та бізнес-коктейлів дає можливість залучити нових клієнтів або знайти ділових партнерів серед членів Палати.