EURODEAN - international movers

Про нас

Торгова марка EURODEAN зареєстрована у 2007 році, проте як частина великої групи логістичних компаній – М&S Group – вона була представлена на ринку набагато раніше. М&S Group успішно проводить свою діяльність на українському ринку вантажоперевезень з 2000 року. Вона представлена ТОВ «М енд С груп» (будівництво та розвиток складських приміщень), ТОВ «М енд С Логістикс» (логістичні рішення), ТОВ «М енд С форвардінг Ко» (транспортно-експедиційні (наземні, авіа- та морські) і митно-брокерські послуги) та ТМ «Мураха» (лідер з перевезення особистих речей та офісного обладнання в Україні).

Основною діяльністю, якою займається EURODEAN, є міжнародні перевезення особистих речей. Якщо Ви плануєте переїзд офісу, дипломатичного представництва чи Ваш особистий переїзд, фахівці компанії зможуть зробити його комфортним та швидким.

Завдяки професійному підходу до надання послуг з міжнародних перевезень особистих речей, команда молодих фахівців EURODEAN зуміла налагодити міцні та взаємовигідні відносини з великою кількістю Клієнтів, серед яких – третина всіх посольств і консульств в Україні, багато іноземних компаній та представництв.

Відображення результатів діяльності EURODEAN Ви можете побачити у незліченній кількості задоволених Клієнтів, які продовжують працювати з компанією вже багато років, та у членстві компанії в ряді міжнародних організацій.

1 липня 2008 року EURODEAN стала першою українською компанією-членом Міжнародної асоціації перевізників особистих речей IAM (International Association of Movers), що свідчить про якість її роботи, а також про те, що вітчизняні компанії, які займаються міжнародним перевезенням особистих речей, можуть бути конкурентоспроможними на світовому ринку. До того ж EURODEAN виступила Золотим спонсором 47 щорічної конференції, організованої IAM в США.