EURODEAN - international movers

Перевезення домашніх улюбленців

Якщо Ви не бажаєте розставатися зі своєю улюбленою домашньою твариною в разі переїзду в іншу країну або навіть під час подорожі, тоді Вам необхідно знати які документи будуть необхідні і ознайомитися з процедурою підготовки

 

Перш за все тварина має бути вакциновано від вірусу сказу, підтвердженням чого є відповідний аналіз. Після цього твариннеобхідно вживити під шкіру мікрочіп з ідентифікатором. Процедура практично безболісна і робиться за допомогою шприца в ветклініках. Чіпи з біосумісності скла зовсім маленькі, в них міститься унікальний інд.номер. Це необхідно для того, щоб підтвердити внесені в ветпаспорт дані і зв’язати тварина з документами. А також це може допомогти, якщо тварина загубиться закордоном.

У випадку, якщо тварина належить до рідкісних представників фауни, на кордоні попросять дозвіл (сертифікат) на її вивезення відповідно до вимог міжнародної конвенції.

 

Список необхідних документів для вивозу собак, котів та тхорів за кордон:

1. Електронна ідентифікація. Вживлений під шкіру тварини мікрочіп повинен відповідати стандарту ISO 11784, ISO 11785.

2. Ветеринарний паспорт (фото тварини, якщо вона досягла одного року).

3. Вакцинація проти сказу. Лікар-ветеринар робить відмітку у ветеринарному паспорті (назва вакцини, підпис, печатка, дата) після перевірки ідентифікації тварини. Термін дії вакцинації залежить від використаної вакцини і не може перевищувати 1 рік. Вакцинація повинна бути проведена тваринам віком від 3 місяців і не пізніше ніж за 1 місяць до виїзду. Особа, яка бажає провезти з собою тварину віком до 3 місяців, повинна перед цим довідатися у країні в’їзду, чи дозволено це в цій країні.

4. Форма № 1 вет. Форма видається лікарем ветеринарної медицини не раніше ніж за 3 дні до виїзду тварини за кордон.

5. Справка про аналіз крові на титрування антитіл вимагається між 4 та 12 місяцем після вакцинації проти сказу. Вивчення взятої на аналіз крові повинно проводитися в акредитованій лабораторії, а вміст нейтралізуючих антитіл повинен становити не менше 0,5 МО / мл.

6. Дегельмінтизація та обробка тварин проти ектопаразитів, про що свідчать відмітки лікаря ветеринарної медицини у ветеринарному паспорті. Лікування глистів та кліщів має бути проведене між 48 та 24 годинами до виїзду.

7. Довідка про племінну цінність тварини із зазначенням її оціночної вартості

8. Ліцензований контейнер для транспортування тварини, який надійно замикається (IATA). Клітка повинна бути розміром, який дозволяє тварині ставати на всі чотири лапи.

Для того, щоб правильно організувати процес і бути впевненим в тому, що тварина буде доставлено в цілості й схоронності, надайте цю справу професіоналам. Ми проконсультуємо Вас про те, як правильно оформити всі документи, за строками їх готовності і детально по процедурам. Візьмемо на себе всі клопоти по перевезенню Вашого улюбленця.