EURODEAN - international movers

Страхування

EURODEAN надає послугу страхування, що є невід’ємною частиною комплексного вирішення міжнародного перевезення особистих речей.
 
Завдяки багаторічній співпраці з однією з провідних страхових компаній, EURODEAN пропонує своїм Клієнтам найвигідніші умови страхування, що покривають всі ризики, пов’язані з упаковкою, перевезенням, зберіганням у транзиті і доставкою Вашого майна до місця призначення.
 

При цьому EURODEAN пропонує нульову франшизу.

 

Умови поширюються на страхування вантажів будь-яким видом транспорту як на території України, так і за її межами. Евродін Інтернешнл Муверс надає страхування від ризиків втрати, псування, знищення, крадіжки та іншого. Страхування особистих речей вчасно їх транспортування – це єдина можливість компенсувати збитки, які можуть виникнути у разі виникнення небезпек:

 

– Пошкодження або повна загибель всього або частини вантажу, що сталися по будь-якої причини;

 

– Пошкодження або повна загибель всього або частини вантажу при загальній аварії;

 

– Пошкодження або повна загибель всього або частини вантажу внаслідок вогню, блискавки, бурі, вихору, землетрусу або інших стихійних лих, катастрофи або зіткнення суден, літаків та інших перевізних засобів між собою, або удару їх об нерухомі або плавучі предмети, посадки судна на мілину, провалу мостів, пошкодження судна кригою, підмочки забортною водою, а також внаслідок заходів, прийнятих для рятування або гасіння пожежі;

 

– Пропажа перевізного засобу без вісті;

 

– Пошкодження або повна загибель всього або частини вантажу внаслідок нещасного випадку при навантаженні, укладанні, розвантаженні вантажу і прийомі судном палива;

 

– Загальна аварія.

 

Страхова сума визначається виходячи з вартості вантажу на день оформлення страховки, ця сума може дорівнювати ринковій вартості, або менше. Період страхування: з моменту відправки вантажу з пункту відправлення і закінчується в момент доставки вантажу в пункт призначення. За умовою договору страховий захист може набувати чинності при навантаженні вантажу в пункті відправлення і вивантаження вантажу в пункті призначення.

 
Страховий тариф залежить від умов транспортування, виду транспорту, виду вантажу, протяжності маршруту, об’єктивного ризику, наявності перевантажень, перевалок і проміжного зберігання.

 

Страховий тариф визначається індивідуально на підставі інформації наданої в заяві на страхування