EURODEAN - international movers

Пакування

Речі пакуються висококваліфікованими спеціалістами, які набули навичок в передових європейських компаніях і мають великий досвід роботи в цій області.
 
Одним з головних аспектів перевезення особистих речей є правильний вибір пакувальних матеріалів. ТМ «EURODEAN» використовує матеріали, що відповідають світовим стандартам.
 
У нашому арсеналі є картонні короби різних розмірів призначені для пакування:
 
– книг
– журналів та документів
– посуду та предметів домашнього побуту
– одягу на вішалках
– меблів та побутової техніки
– предметів культури і мистецтва
 
Відправляючи свої речі з EURODEAN, будьте впевнені, що вони будуть доставлені в зазначені місце і час в цілості й схоронності. Наші пакувальні матеріали більш пристосовані для переїзду, тому мають більший запас міцності, що дуже важливо для успішної транспортування особистих речей.

Крихкі предмети ми пакуємо особливо ретельно, маркуючи при цьому коробки спеціальними знаками або просто підписуючи. Це дозволяє надалі при навантаженні / розвантаженні ящиків звернути увагу вантажників бути більш обережними.

Так як особисте майно перебуває в дорозі часто довгий час, долаючи величезні відстані на шляху до нового будинку, то цілком може виникнути ймовірність загрози пошкодження речей або меблів. Професійна упаковка в правильно підібрані коробки з використанням захисних матеріалів зменшує ризик нанесення збитку.

ВИДИ ПАКУВАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Короб-гардероб – дані короби призначені для перевезення речей на плічках, такий вид упаковки дуже зручний для одягу, так як він дозволяє перевезти її, зберігши свій первинний вигляд.

Стандартні короба – використовуються для пакування книг, посуду, документів та іншого;

Пакувальний папір – надійний матеріал для пакування крихких речей;

Повітряно-бульбашкова плівка – універсальний пакувальний матеріал, можна упаковувати будь-які предмети;

Плівка різних видів – використовується в комплексі з іншими пакувальними матеріалами;

Пакувальний скотч – при перевезенні вантажів неможливо обійтися без пакувального скотчу. Він ідеально підходить для роботи з картонною упаковкою. А після доставки вантажу в потрібне місце ви зможете легко відкрити картонні коробки, просто відокремивши від них пакувальний скотч;

Але висококласні пакувальні матеріали ще не гарантують повний успіх. Тільки правильна професійна упаковка гарантує надійну доставку речей в іншу країну. При роботі ми враховуємо вимоги авіакомпаній, морських і наземних транспортних перевізників;