EURODEAN - international movers

Автоперевезення

Вже більше 15 років наша компанія працює у сфері міжнародних перевезень особистих речей. ТОВ «Евродін Інтернешнл Муверс» здійснює міжнародні автомобільні перевезення комплектних і збірних вантажів із / в Україну.

Ми надаємо повний комплекс послуг «від дверей до дверей». Приймаючи замовлення на міжнародні автоперевезення, ми гарантуємо, що доставка буде виконана точно в строк і у відповідності з графіком. Крім того, ми беремо на себе відповідальність за збереження Вашого вантажу, надаючи послуги страхування.

Компанія надає послуги з доставки вантажів під митним контролем з аеропортів і морських портів по території України. При здійсненні міжнародних автоперевезень ми беремо на себе усі турботи по транспортуванню, митному оформленню, консолідації і т.д.

Роль замовника в цьому випадку обмежується лише відправкою і прийманням своїх особистих речей.

Завдяки широкій мережі партнерів по всьому світу ми максимально знизили вплив зовнішніх факторів на швидкість і якість вантажних автоперевезень. Це також дозволяє нам бути гнучкими при складанні тарифу на перевезення в тому чи іншому напрямку.