EURODEAN - international movers

Авіаперевезення

Основною перевагою використання авіатранспорту при перевезенні особистих речей є висока швидкість доставки. На сьогоднішній день авіаперевезення це самий швидкісний вид транспорту. Тому така доставка вважається особливо оптимальним варіантом, коли немає часу перевозити вантаж автомобільним або морським транспортом.

Перед відправкою вантаж упаковується і поміщається в спеціальний контейнер для того, щоб він був надійно захищений від зовнішніх впливів. Звернувшись в мувінгову компанію, Вам не доведеться піклуватися про правильність оформлення вантажу, букірованіі місця на літаку і контролі всього процесу транспортування. Навіть, якщо в місці доставки немає функціонуючого аеропорту, ми доставимо вантаж до пункту призначення, використовуючи автотранспорт.

Міжнародні перевезення повітряним транспортом регулюються цілим рядом нормативно-правових документів: документи регулювання авіації, в тому числі відповідні закони, норми сертифікації та правила ліцензування; авіаційні правила; нормативні документи; внутрішньоукраїнські правила перевезення і транспортування вантажів за допомогою повітряних суден.

Перевезення вантажів по повітрю передбачають обов’язкове проходження митних процедур. Оперативність і безпеку доставки – найважливіші переваги авіаперевезень

Перевезення вантажів саме літаком, як і інші види транспортування, мають свої відмітні особливості. Їх правильне використання і значення дають можливість помітно зменшити фінансові та часові витрати при організації авіаперевезень.